Tel. +48 48 385 89 66
baslux@baslux.pl
Chemia basenowa2021-06-19T14:56:58+02:00

Chemia basenowa

Własny basen w ogrodzie to pragnienie bardzo wielu z nas, a ci, którzy je spełnili, doskonale wiedzą, że umożliwia nie tylko relaks i ochłodę zwłaszcza podczas upalnych letnich dni, lecz wiąże się również z pewnymi obowiązkami. Kluczowy z nich to utrzymanie czystości wody, jak również samej niecki. Niezbędne jest do tego stosowanie profesjonalnej chemii basenowej. Przygotowaliśmy więc ofertę produktów, które sprawią, że Twój basen ogrodowy będzie kąpieliskiem bezpiecznym i czystym. Komfort osób z niego korzystających jest dla nas sprawą bardzo ważną.

Basen do ogrodu i jego czyszczenie

Baseny ogrodowe narażone są na pojawianie się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Bez odpowiedniej pielęgnacji z biegiem czasu w niecce mogą pojawić się bakterie, jak również glony . Prawdopodobieństwo ich wystąpienia wzmaga się wraz ze wzrostem temperatury wody i powietrza. Konieczna jest systematyczna dezynfekcja i usuwanie osadzających się drobin. Dzięki chemii basenowej z naszej oferty skutecznie pozbędziesz się różnorodnych zanieczyszczeń, gwarantując użytkownikom basenu przyjemny, a co ważniejsze bezpieczny wypoczynek w basenie ogrodowym.

Chemia basenowa do utrzymania czystości

Jako producent basenów ogrodowych w BASLUX doskonale wiemy, jakie preparaty chemiczne są niezbędne do utrzymania niecek w czystości. Z uwagi na ten fakt, oferujemy chemię basenową w postaci między innymi środka glonobójczego i bakteriobójczego zalecanego przez sanepid, flokulantu dzięki któremu łatwo usunąć osad, regulatora poziomu pH wody czy też tabletek dezynfekujących. Jeśli zaś pragniesz spokoju na dłuższy okres, warto zaopatrzyć się w pakiet chemii basenowej.

Produkty do czyszczenia basenów ogrodowych

Wśród proponowanego osprzętu poza chemią basenową warto wspomnieć również o praktycznej siatce do zanieczyszczeń, która będzie pomocna zwłaszcza posiadaczom basenu ogrodowego umiejscowionego nieopodal drzew czy krzewów. Zakupione w naszej firmie środki chemiczne pozwolą Ci utrzymać czystość wody i niecki, a co za tym idzie zapewnią komfortowy wypoczynek i beztroskę podczas letniego relaksu. Zapraszamy do skorzystania z oferty BASLUX!

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Tytuł

Przejdź do góry