Tel. +48 48 385 89 66
baslux@baslux.pl
Odkurzacze2021-06-19T15:02:04+02:00

Wybierz swój odkurzacz automatyczny do basenu

Wszyscy, którzy są posiadaczami basenu, wiedzą doskonale, że wymaga on regularnego czyszczenia. Znaczne ułatwienie stanowi w tym temacie specjalistyczny osprzęt. W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór automatycznych odkurzaczy do basenu. Staramy się aby znalazły się w niej tylko nowoczesne produkty, na których można polegać (prosimy o zapytanie odnośnie dostępności). Nowością jest odkurzacz Dolphin S300i sterowany za pomocą aplikacji, nawet przebywając na urlopie za granicą. Automat dotrze w każdy zakamarek. Jeśli więc szukasz odkurzacza do dna basenu i nie tylko, to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli jesteś zwolennikiem klasycznych rozwiązań, to proponujemy odkurzacz ręczny, który zasysa nieczystości dzięki podpięciu go pod skimmer.

Odkurzacze dna basenu, a nierzadko ścian w korzystnych cenach — przekonaj się samemu

Nie czekaj dłużej, już dziś zapoznaj się z ofertą. Proponujemy różnorodne odkurzacze — ręczne i automatyczne. Działają one w każdych warunkach atmosferycznych, a przy tym są bardzo proste w obsłudze. Jesteśmy pewni, że spośród oferowanych urządzeń odnajdziesz model spełniający Twoje wymagania. Jeśli nasuną Ci się jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Pomożemy Ci w podjęciu właściwej decyzji. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Tytuł

Przejdź do góry