Pompy filtrujące do basenu2023-03-17T09:43:27+01:00

Zestaw filtrujący do basenu

Czysty basen to fundament zachowania komfortu podczas letniego wypoczynku w ogrodzie. Woda przepływająca w obiegu zamkniętym musi zostać odpowiednio przefiltrowana, aby nieczystości znajdujące się wewnątrz niecki czy też na jej powierzchni nie przeszkadzały osobom wypoczywającym w przydomowym akwenie. Ma to wpływ także na higienę podczas kąpieli, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli z basenu korzystają również dzieci. Zestaw filtrujący do basenu, w którego skład wchodzi pompa, baniak filtrujący i 6-drogowy zawór, to podstawa wyposażenia każdej prywatnej pływalni.

Pompa filtrująca do basenu z piaskiem

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w niewielkich zbiornikach wodnych jest pompa filtrująca z piaskiem. Uniwersalny materiał filtrujący — piasek — został specjalnie wyprodukowany na potrzeby oczyszczania basenów i nie należy wykorzystywać go do innych celów. Jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem jest złoże AFM tzw. “szkło”, które wymienia się co 8-10 lat a dodatkowo jest bakteriobójcze. Niweluje ono również zapach chloru.

Niezawodna, prosta konstrukcja oraz wysokiej jakości materiał zestawów filtracyjnych gwarantują wydajną pracę nawet przez wiele lat użytkowania. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie pytań do kontaktu!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Tytuł

Przejdź do góry