Tel. +48 48 385 89 66
baslux@baslux.pl
Pompy filtrujące do basenu2023-03-17T09:43:27+01:00

Zestaw filtrujący do basenu

Czysty basen to fundament zachowania komfortu podczas letniego wypoczynku w ogrodzie. Woda przepływająca w obiegu zamkniętym musi zostać odpowiednio przefiltrowana, aby nieczystości znajdujące się wewnątrz niecki czy też na jej powierzchni nie przeszkadzały osobom wypoczywającym w przydomowym akwenie. Ma to wpływ także na higienę podczas kąpieli, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli z basenu korzystają również dzieci. Zestaw filtrujący do basenu, w którego skład wchodzi pompa, baniak filtrujący i 6-drogowy zawór, to podstawa wyposażenia każdej prywatnej pływalni.

Pompa filtrująca do basenu z piaskiem

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w niewielkich zbiornikach wodnych jest pompa filtrująca z piaskiem. Uniwersalny materiał filtrujący — piasek — został specjalnie wyprodukowany na potrzeby oczyszczania basenów i nie należy wykorzystywać go do innych celów. Jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem jest złoże AFM tzw. “szkło”, które wymienia się co 8-10 lat a dodatkowo jest bakteriobójcze. Niweluje ono również zapach chloru.

Niezawodna, prosta konstrukcja oraz wysokiej jakości materiał zestawów filtracyjnych gwarantują wydajną pracę nawet przez wiele lat użytkowania. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie pytań do kontaktu!

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Tytuł

Przejdź do góry